pharevaas.co

Scholička „OVEČKY“

Domů / Spolky a sdružení / Scholička „OVEČKY“


O původní scholičku dětí se stascholickarala Hanka Bučková (roz. Šenkeříková).  Ochotně  dojížděla i se svými holčičkami z Lidečka.  Protože byla v očekávání přírůstku do rodiny,  asi by se scholička rozpadla.  A tak se zrodila naše scholička„Ovečky“, psal se říjen  2010.  Naši scholičku tvoří všichni , kdo chtějí zpívat Pánu Ježíši. Každý, kdo by chtěl s námi zpívat, je vítán.

Scházíme se v pátek po mši svaté v pastoračním centru a zpíváme na každé třetí nedělní mši svaté v měsíci.

Zpíváme také na svatbách, o svátcích – Vánoce, Velikonoce …, na mších v přírodě – na Bukovinách, u Zvonice. Každým rokem  zpíváme také na setkání schol v Lidečku. Na toto setkání se děti vždycky moc těší. Kromě zpívání podnikáme i různé jiné zábavné akce: nocování v knihovně, táboráky, výlety …Aby nás bylo víc, a  byla větší legrace , na všechny zábavné programy s sebou bereme také ministranty. Zpívali jsme také na mši svaté ve Francové Lhotě, kam nás na víkend pozval na faru i s nocováním p. Jan Surowczyk.

V současné době je nás 17 dětí a 3 maminky:  Anička, Martina, Jiřina,  Katka, Andrea, Julie, Lidka, Maruška, Terezka, Anička, Johanka, Amálka, Anežka, Adélka, Maruška, Julinka, Barunka, Danielka, Michaelka, Kateřinka.

Motto: „Kdo rád zpívá, dvakrát se modlí.“ 


shemale777.com vrpornx.net kinkydom.net
Translate »